THQ4016124
THQ4016124 Quantic Evans
THQ_Datasheet_062321_30280673.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 120000uF 20% 16V -55degC ~ 125degC 1.400" Dia
Написати відгук