THQ5080113
THQ5080113 Quantic Evans
THQ_Datasheet_062321_30280673.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 11000uF 20% 80V -55degC ~ 125degC 1.400" Dia
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук