THQ5125452 Quantic Evans
THQ_Datasheet_062321_30280673.pdf
Виробник: Quantic Evans
Description: Wet Tantalum
Features: General Purpose
Packaging: Retail Package
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 1.400" Dia (35.56mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.400" (10.16mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.775" (19.69mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.5 mF
Voltage - Rated: 125 V
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: Wet Tantalum, Features: General Purpose, Packaging: Retail Package, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 1.400" Dia (35.56mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.400" (10.16mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.775" (19.69mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.5 mF, Voltage - Rated: 125 V.