THQA2016502 Quantic Evans
THQA2_28001466.pdf
Виробник: Quantic Evans
Description: Wet Tantalum
Features: Wet Tantalum
Packaging: Retail Package
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.600" Dia (15.24mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.605" (15.37mm)
Part Status: Active
Capacitance: 5 mF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 81 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Wet Tantalum, Features: Wet Tantalum, Packaging: Retail Package, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.600" Dia (15.24mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.605" (15.37mm), Part Status: Active, Capacitance: 5 mF, Voltage - Rated: 16 V.
Інші пропозиції THQA2016502
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THQA2016502 THQA2016502 Виробник : Quantic Evans THQA2_28001466-3601350.pdf Tantalum Capacitors - Wet 5000uF 20% 16V -55degC ~ 125degC 0.600" Dia