THQM2010103
THQM2010103 Quantic Evans
THQA2_28001466.pdf
Виробник: Quantic Evans
Description: Wet Tantalum
Tolerance: ±20%
Features: Hybrid Wet Tantalum
Packaging: Retail Package
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.680" L x 0.660" W (17.27mm x 16.76mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.450" (11.43mm)
Capacitance: 10 mF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Wet Tantalum, Tolerance: ±20%, Features: Hybrid Wet Tantalum, Packaging: Retail Package, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.680" L x 0.660" W (17.27mm x 16.76mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.450" (11.43mm), Capacitance: 10 mF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THQM2010103 THQM2010103 Виробник : Quantic Evans THQA2_28001466.pdf Tantalum Capacitors - Wet 10000uF 20% 10V -55degC ~ 125degC 0.680" L x 0.660" W