THQM2050152
THQM2050152 Quantic Evans
THQA2_28001466.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 1500uF 20% 50V -55degC ~ 125degC 0.680" L x 0.660" W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук