THQM2100361
THQM2100361 Quantic Evans
THQA2_28001466-3601350.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 360uF 20% 100V -55degC ~ 125degC 0.680" L x 0.660" W
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук