THS1015RJ
THS1015RJ TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773277&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 15 OHM 5% 10W
Packaging: Tray
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Resistance: 15 Ohms
на замовлення 196 шт:
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 15 OHM 5% 10W, Packaging: Tray, Power (Watts): 10W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Resistance: 15 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THS1015RJ THS1015RJ Виробник : TE Connectivity / Holsworthy te_ENG_DS_1773277_C.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 15 Ohms 10W 50PPM