THS10200RJ
THS10200RJ TE Connectivity Passive Product
product-5-1879073-1.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 200 OHM 5% 10W
Packaging: Bag
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 200 Ohms
на замовлення 107 шт:
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 200 OHM 5% 10W, Packaging: Bag, Power (Watts): 10W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Part Status: Active, Resistance: 200 Ohms.