THS105K6J
THS105K6J TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773277&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 5.6K OHM 5% 10W
Packaging: Tray
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 5.6 kOhms
на замовлення 199 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 5.6K OHM 5% 10W, Packaging: Tray, Power (Watts): 10W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.354" (9.00mm), Part Status: Active, Resistance: 5.6 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THS105K6J THS105K6J Виробник : TE Connectivity / Holsworthy te_ENG_DS_1773277_C-1210723.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 5.6 KOhms 10W 30PPM