THT-1125-403-WT
THT-1125-403-WT Brady Corporation
B-403.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: THT-1125-403-WT (1.125" X 300')
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer
Length: 1.125" (28.58mm)
Width: 1.125" (28.58mm)
Material - Body: Paper
Label Type: Continuous
Applications: General
Part Status: Active
Color - Background: White
Location: Indoor
Printer Name: BBP81, i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers, R4300
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THT-1125-403-WT (1.125" X 300'), Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer, Length: 1.125" (28.58mm), Width: 1.125" (28.58mm), Material - Body: Paper, Label Type: Continuous, Applications: General, Part Status: Active, Color - Background: White, Location: Indoor, Printer Name: BBP81, i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers, R4300.