Продукція > BRADY > THT-2250-403-WT
THT-2250-403-WT
THT-2250-403-WT BRADY
2578065.pdf
Виробник: BRADY
Description: BRADY - THT-2250-403-WT - LABEL, PAPER, WHITE, 57.15MM X 91.44M
tariffCode: 48219010
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Bandbreite: 57.15mm
Beschriftungsband: Thermal Transfer
euEccn: NLR
Länge des Bands: 91.44m
Klebebandmaterial: Paper
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
directShipCharge: 25
Farbe des Beschriftungsbands: White
Zur Verwendung mit: Brady BBP81, IP Series, i5100, i7100 Label Printers & THT 3" Core Printer
usEccn: EAR99
Produktpalette: -
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BRADY - THT-2250-403-WT - LABEL, PAPER, WHITE, 57.15MM X 91.44M, tariffCode: 48219010, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, Bandbreite: 57.15mm, Beschriftungsband: Thermal Transfer, euEccn: NLR, Länge des Bands: 91.44m, Klebebandmaterial: Paper, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, directShipCharge: 25, Farbe des Beschriftungsbands: White, Zur Verwendung mit: Brady BBP81, IP Series, i5100, i7100 Label Printers & THT 3" Core Printer, usEccn: EAR99, Produktpalette: -.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Length: 2.250" (57.15mm) 2 1/4"
Width: 2.250" (57.15mm)
Location: Indoor
Printer Name: BBP81, i5100, i7100, IP Series, PR Plus, THT 3" Core Printers