Продукція > TRACO POWER > TIM 3.5-4819SM
TIM 3.5-4819SM
TIM 3.5-4819SM Traco Power
tim3_5sm_datasheet.pdf
Виробник: Traco Power
Description: DC DC CONVERTER 9V 3.5W
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC, 3.5W, Вход: 36-75VDC, Выход: 9VDC/0.389A, изоляция 5000VAC, корпус SMD, -40…+90 C Група товару: DC-DC перетворювачі на друковану плату в корпусі SMD Од. вим: шт, кількість в упаковці: 10 шт.
Інші пропозиції TIM 3.5-4819SM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TIM 3.5-4819SM TIM 3.5-4819SM Виробник : Traco Power tim3.5sm-datasheet.pdf DC/DC, 3.5W, Вход: 36-75VDC, Выход: 9VDC/0.389A, изоляция 5000VAC, корпус SMD, -40…+90 C Група товару: DC-DC перетворювачі на друковану плату в корпусі SMD Од. вим: шт
кількість в упаковці: 10 шт
товару немає в наявності
TIM 3.5-4819SM TIM 3.5-4819SM Виробник : TRACO Power tim3_5sm_datasheet.pdf DC/DC Converters - SMD 36-75Vin 9V 389mA 3.5W SMD-16 Iso Med