TJT25033RJ
TJT25033RJ TE Connectivity Passive Product
product-1-2176248-0.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 33 OHM 5% 250W
Power (Watts): 250W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Rectangular Case
Temperature Coefficient: ±260ppm/°C
Size / Dimension: 7.087" L x 3.150" W (180.00mm x 80.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 250°C
Mounting Feature: Screw Holes
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Resistance: 33 Ohms
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 33 OHM 5% 250W, Power (Watts): 250W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Wire Leads, Packaging: Bulk, Package / Case: Rectangular Case, Temperature Coefficient: ±260ppm/°C, Size / Dimension: 7.087" L x 3.150" W (180.00mm x 80.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 250°C, Mounting Feature: Screw Holes, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Resistance: 33 Ohms.
Інші пропозиції TJT25033RJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TJT25033RJ TJT25033RJ Виробник : TE Connectivity / Holsworthy tyco_electronics_tyel_s_a0005463076_1-1744129.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount TJT 250W 33R 5%