TL2218-285PWR
TL2218-285PWR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl2218-285
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG 2.85V FIXED SCSI 20-TSSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: SCSI
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 3.5V ~ 5.5V
Number of Terminations: 9
Supplier Device Package: 20-TSSOP
Part Status: Active
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG 2.85V FIXED SCSI 20-TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: SCSI, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C, Voltage - Supply: 3.5V ~ 5.5V, Number of Terminations: 9, Supplier Device Package: 20-TSSOP, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TL2218-285PWR TL2218-285PWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl2218-285 Description: IC REG 2.85V FIXED SCSI 20-TSSOP
Packaging: Bulk
Mounting Type: Surface Mount
Type: SCSI
Voltage - Supply: 3.5V ~ 5.5V
Number of Terminations: 9
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 115
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Supply: 3.5V ~ 5.5V
TL2218-285PWR Виробник : TI suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl2218-285
TL2218-285PWR TL2218-285PWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl2218-285 SCSI Termination 4.75V 20-Pin TSSOP T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
TL2218-285PWR TL2218-285PWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl2218-285 SCSI Interface IC Current-Mode SCSI Terminator