TL2218-285PWRG4
TL2218-285PWRG4 Texas Instruments
tl2218-285.pdf
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG 2.85V FIXED SCSI 20-TSSOP
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
SCSI Interface IC Current-Mode SCSI Terminator.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TL2218-285PWRG4 tl2218-285.pdf
на замовлення 35 шт:
TL2218-285PWRG4 TL2218-285PWRG4 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=26&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl2218-285 SCSI Interface IC Current-Mode SCSI Terminator