TL2575-15IKV
TL2575-15IKV Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl2575-12
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG BUCK 15V 1A TO220-5
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-220-5 Formed Leads
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 1A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 52kHz
Voltage - Input (Max): 40V
Topology: Buck
Supplier Device Package: TO-220-5
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 4.75V
Voltage - Output (Min/Fixed): 15V
на замовлення 5888 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 160
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG BUCK 15V 1A TO220-5, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-220-5 Formed Leads, Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Number of Outputs: 1, Function: Step-Down, Current - Output: 1A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 52kHz, Voltage - Input (Max): 40V, Topology: Buck, Supplier Device Package: TO-220-5, Synchronous Rectifier: No, Voltage - Input (Min): 4.75V, Voltage - Output (Min/Fixed): 15V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TL2575-15IKV TL2575-15IKV Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl2575-12 Conv DC-DC 4.75V to 40V Step Down Single-Out 15V 1A 5-Pin(5+Tab) TO-220 Tube
на замовлення 400 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 210
Мінімальне замовлення: 210
на замовлення 600 шт:
TL2575-15IKV TL2575-15IKV Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl2575-12 Switching Voltage Regulators 1-A Step-Down Vltge
на замовлення 343 шт:
Мінімальне замовлення: 2
TL2575-15IKV suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl2575-12
товару немає в наявності
товару немає в наявності
TL2575-15IKV TL2575-15IKV Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl2575-12 Description: IC REG BUCK 15V 1A TO220-5
Packaging: Tube
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 1A
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 52kHz
Voltage - Input (Max): 40V
Topology: Buck
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 4.75V