Продукція > TEXAS INSTRUMENTS > TL2575HV-12IKTTRG3
TL2575HV-12IKTTRG3
TL2575HV-12IKTTRG3 Texas Instruments
tl2575-12.pdf
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG BUCK 12V 1A TO263
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Switching Voltage Regulators 1A Simple Step-Down Switching Vltg Regs.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TL2575HV-12IKTTRG3 TL2575HV-12IKTTRG3 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=26&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl2575hv-12 Switching Voltage Regulators 1A Simple Step-Down Switching Vltg Regs