TL2575HV-15IN
TL2575HV-15IN Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl2575-12
Виробник: Texas Instruments
Conv DC-DC 4.75V to 60V Step Down Single-Out 15V 1A 16-Pin PDIP Tube
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG BUCK 15V 1A 16PDIP, Packaging: Bulk, Package / Case: 16-DIP (0.300", 7.62mm), Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Number of Outputs: 1, Function: Step-Down, Current - Output: 1A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 52kHz, Voltage - Input (Max): 60V, Topology: Buck, Supplier Device Package: 16-PDIP, Synchronous Rectifier: No, Voltage - Input (Min): 4.75V, Voltage - Output (Min/Fixed): 15V, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TL2575HV-15IN TL2575HV-15IN Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl2575-12 Description: IC REG BUCK 15V 1A 16PDIP
Packaging: Bulk
Package / Case: 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 1A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 52kHz
Voltage - Input (Max): 60V
Topology: Buck
Supplier Device Package: 16-PDIP
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 4.75V
Voltage - Output (Min/Fixed): 15V
Part Status: Active
на замовлення 3065 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 89
TL2575HV-15IN TL2575HV-15IN Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl2575-12 Conv DC-DC 4.75V to 60V Step Down Single-Out 15V 1A 16-Pin PDIP Tube
Мінімальне замовлення: 117
на замовлення 745 шт:
Мінімальне замовлення: 117
на замовлення 475 шт:
на замовлення 220 шт:
TL2575HV-15IN TL2575HV-15IN Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl2575-12 Switching Voltage Regulators 1-A Step-Down Vltge
на замовлення 125 шт:
TL2575HV-15IN suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl2575-12
на замовлення 655 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tube
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 1A
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 52kHz
Voltage - Input (Max): 60V
Topology: Buck
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 4.75V
Part Status: Active
TL2575HV-15IN Виробник : TEXAS INSTRUMENTS suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl2575-12 Category: Voltage regulators - DC/DC circuits
Description: IC: PMIC; Uin: 4.75÷60V; Uout: 15V; DIP16; buck
Type of integrated circuit: PMIC
Input voltage: 4.75...60V
Output voltage: 15V
Output current: 1A
Mounting: THT
Case: DIP16
Number of channels: 1
Operating temperature: -40...125°C