TL2575HV-33IKTTR
TL2575HV-33IKTTR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl2575-12
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG BUCK 3.3V 1A TO263
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-263-6, D2PAK (5 Leads + Tab), TO-263BA
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 1A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 52kHz
Voltage - Input (Max): 60V
Topology: Buck
Supplier Device Package: TO-263 (DDPAK-5)
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 4.75V
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Part Status: Active
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG BUCK 3.3V 1A TO263, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-6, D2PAK (5 Leads + Tab), TO-263BA, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Function: Step-Down, Current - Output: 1A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 52kHz, Voltage - Input (Max): 60V, Topology: Buck, Supplier Device Package: TO-263 (DDPAK-5), Synchronous Rectifier: No, Voltage - Input (Min): 4.75V, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TL2575HV-33IKTTR TL2575HV-33IKTTR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl2575-12 Description: IC REG BUCK 3.3V 1A TO263
Packaging: Bulk
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Function: Step-Down
Current - Output: 1A
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 52kHz
Voltage - Input (Max): 60V
Topology: Buck
Synchronous Rectifier: No
Voltage - Input (Min): 4.75V
Part Status: Active
на замовлення 5800 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 102
TL2575HV-33IKTTR TL2575HV-33IKTTR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl2575-12 Conv DC-DC 4.75V to 60V Step Down Single-Out 3.3V 1A 6-Pin(5+Tab) DDPAK T/R
Мінімальне замовлення: 134
Мінімальне замовлення: 134
на замовлення 300 шт:
на замовлення 69 шт:
Мінімальне замовлення: 54
на замовлення 69 шт:
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Output: 1A
Frequency - Switching: 52kHz
Voltage - Input (Max): 60V
Voltage - Input (Min): 4.75V
на замовлення 659 шт:
Мінімальне замовлення: 2
TL2575HV-33IKTTR TL2575HV-33IKTTR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl2575-12 Switching Voltage Regulators 1-A Step-Down Vltge
на замовлення 685 шт:
Мінімальне замовлення: 2
TL2575HV-33IKTTR suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl2575-12
на замовлення 50 шт:
товару немає в наявності