TL4050A25IDBZTG4
TL4050A25IDBZTG4 Texas Instruments
tl4050a10.pdf
Виробник: Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
на замовлення 7250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Voltage References Precision Micropower Shunt Vltg Ref.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TL4050A25IDBZTG4 Виробник : TI tl4050a10.pdf
TL4050A25IDBZTG4 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=26&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl4050a Voltage References Precision Micropower Shunt Vltg Ref