TL4050B25IDCKT
TL4050B25IDCKT Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl4050c
Виробник: Texas Instruments
V-Ref Precision 2.5V 20mA 5-Pin SC-70 T/R
на замовлення 1250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 349
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TL4050B25IDCKT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TL4050B25IDCKT TL4050B25IDCKT Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl4050c Description: IC VREF SHUNT 0.2% SC70-5