TL4050C50IDCKT
TL4050C50IDCKT Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl4050c
Виробник: Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 0.5% SC70-5
Tolerance: ±0.5%
Packaging: Bulk
Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Temperature Coefficient: 50ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Supplier Device Package: SC-70-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 5V
Noise - 10Hz to 10kHz: 93µVrms
Current - Cathode: 80 µA
Current - Output: 15 mA
на замовлення 26500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 317
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC VREF SHUNT 0.5% SC70-5, Tolerance: ±0.5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353, Temperature Coefficient: 50ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Supplier Device Package: SC-70-5, Voltage - Output (Min/Fixed): 5V, Noise - 10Hz to 10kHz: 93µVrms, Current - Cathode: 80 µA, Current - Output: 15 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TL4050C50IDCKT TL4050C50IDCKT Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl4050c Description: IC VREF SHUNT 0.5% SC70-5
Tolerance: ±0.5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Noise - 10Hz to 10kHz: 93µVrms
Current - Cathode: 80 µA
Current - Output: 15 mA
на замовлення 249 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
TL4050C50IDCKT TL4050C50IDCKT Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl4050c V-Ref Precision 5V 15mA Automotive 5-Pin SC-70 T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Tolerance: ±0.5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Noise - 10Hz to 10kHz: 93µVrms
Current - Output: 15 mA
TL4050C50IDCKT TL4050C50IDCKT Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=26&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl4050c Voltage References Precision Micropower Shunt Vltg Ref