TL5001AMFKB
TL5001AMFKB Texas Instruments
tl5001m.pdf
Виробник: Texas Instruments
DC/DC Cntrlr Single-OUT Step Down/Step Up 500kHz 20-Pin CLLCC Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWM CONTROLLER WITH WIDE INPUT R, Packaging: Tube, Package / Case: 20-CLCC, Output Type: Transistor Driver, Mounting Type: Surface Mount, Function: Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 20kHz ~ 500kHz, Topology: Boost, Buck, Flyback, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3.6V ~ 40V, Supplier Device Package: 20-LCCC (8.89x8.89), Synchronous Rectifier: No, Control Features: Dead Time Control, Frequency Control, Ramp, Soft Start, Output Phases: 1, Duty Cycle (Max): 100%, Clock Sync: No, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції TL5001AMFKB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TL5001AMFKB TL5001AMFKB Виробник : Texas Instruments tl5001m.pdf DC/DC Cntrlr Single-OUT Step Down/Step Up 500kHz 20-Pin CLLCC Tube
товару немає в наявності
Packaging: Tube
Package / Case: 20-CLCC
Output Type: Transistor Driver
Mounting Type: Surface Mount
Function: Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 20kHz ~ 500kHz
Topology: Boost, Buck, Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3.6V ~ 40V
Supplier Device Package: 20-LCCC (8.89x8.89)
Synchronous Rectifier: No
Control Features: Dead Time Control, Frequency Control, Ramp, Soft Start
Output Phases: 1
Duty Cycle (Max): 100%