TL5001AQD
TL5001AQD Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl5001a
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 20kHz ~ 500kHz
Topology: Buck, Boost, Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3.6V ~ 40V
Output Phases: 1
Duty Cycle (Max): 100%
Clock Sync: No
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
на замовлення 6605 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 140
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Transistor Driver, Mounting Type: Surface Mount, Function: Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 20kHz ~ 500kHz, Topology: Buck, Boost, Flyback, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3.6V ~ 40V, Supplier Device Package: 8-SOIC, Synchronous Rectifier: No, Control Features: Dead Time Control, Frequency Control, Output Phases: 1, Duty Cycle (Max): 100%, Clock Sync: No, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TL5001AQD TL5001AQD Виробник : TEXAS INSTRUMENTS suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl5001a Category: Voltage regulators - PWM circuits
Description: IC: PMIC; DC/DC switcher,PWM controller; 20mA; 1÷50V; 20÷500kHz
Type of integrated circuit: PMIC
Kind of integrated circuit: DC/DC switcher; PWM controller
Output current: 20mA
Output voltage: 1...50V
Frequency: 20...500kHz
Number of channels: 1
Case: SO8
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...125°C
Kind of package: tube
Application: SMPS
Operating voltage: 3.6...40V DC
на замовлення 42 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
TL5001AQD TL5001AQD Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl5001a DC/DC Cntrlr Single-OUT Step Down/Step Up 500kHz 8-Pin SOIC Tube
Мінімальне замовлення: 121
на замовлення 375 шт:
Мінімальне замовлення: 121
на замовлення 150 шт:
Мінімальне замовлення: 75
TL5001AQD Виробник : TI suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl5001a 08+;
товару немає в наявності
товару немає в наявності
TL5001AQD TL5001AQD Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl5001a Description: IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
Packaging: Tube
Output Configuration: Positive
Topology: Buck, Boost, Flyback
Output Phases: 1
Duty Cycle (Max): 100%
Clock Sync: No
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
TL5001AQD TL5001AQD Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl5001a Switching Controllers Wide Input Voltage R ange A 595-TL5001AQDR