TL5001CD
TL5001CD Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl5001
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Transistor Driver
Mounting Type: Surface Mount
Function: Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 20kHz ~ 500kHz
Topology: Buck, Boost, Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3.6V ~ 40V
Supplier Device Package: 8-SOIC
Synchronous Rectifier: No
Control Features: Dead Time Control, Frequency Control
Output Phases: 1
Duty Cycle (Max): 100%
Clock Sync: No
Number of Outputs: 1
на замовлення 223 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 223
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEXAS INSTRUMENTS - TL5001CD - PWM CONTROL IC, SMD, 5001, SOIC8, tariffCode: 85423990, rohsCompliant: YES, IC-Montage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Schaltfrequenz, max.: 500MHz, Qualifikation: -, isCanonical: Y, IC-Gehäuse / Bauform: SOIC, Schaltfrequenz, min.: 20MHz, MSL: MSL 1 - unbegrenzt, usEccn: EAR99, Schaltfrequenz, typ.: -, Anzahl der Kanäle: 1Kanäle, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Versorgungsspannung, min.: 3.6V, euEccn: NLR, Netzteil-Controller: Primärseitiger Regler, Topologie: Flyback, Anzahl der Pins: 8Pin(s), Produktpalette: -, Steuer-/Bedienmodus: Voltage-Mode-Regelung, productTraceability: No, Versorgungsspannung, max.: 40V, Tastverhältnis, min.: -, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Tastverhältnis, max.: -, SVHC: No SVHC (27-Jun-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TL5001CD TL5001CD Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl5001 Description: IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
Packaging: Tube
Output Type: Transistor Driver
Mounting Type: Surface Mount
Output Configuration: Positive
Topology: Buck, Boost, Flyback
Synchronous Rectifier: No
Output Phases: 1
Duty Cycle (Max): 100%
Clock Sync: No
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
на замовлення 22391 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
TL5001CD TL5001CD Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl5001 Switching Controllers PWM w/wide range A 595-TL5001CDR
Мінімальне замовлення: 2
TL5001CD Виробник : TEXAS INSTRUMENTS suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl5001 Description: TEXAS INSTRUMENTS - TL5001CD - PWM CONTROL IC, SMD, 5001, SOIC8
tariffCode: 85423990
rohsCompliant: YES
IC-Montage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Schaltfrequenz, max.: 500MHz
Qualifikation: -
isCanonical: Y
IC-Gehäuse / Bauform: SOIC
Schaltfrequenz, min.: 20MHz
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Schaltfrequenz, typ.: -
Anzahl der Kanäle: 1Kanäle
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Versorgungsspannung, min.: 3.6V
euEccn: NLR
Netzteil-Controller: Primärseitiger Regler
Topologie: Flyback
Anzahl der Pins: 8Pin(s)
Produktpalette: -
Steuer-/Bedienmodus: Voltage-Mode-Regelung
productTraceability: No
Versorgungsspannung, max.: 40V
Tastverhältnis, min.: -
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Tastverhältnis, max.: -
SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)
Мінімальне замовлення: 4
TL5001CD TL5001CD Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl5001 DC/DC Cntrlr Single-OUT Step Down/Step Up 0.02A 500kHz 8-Pin SOIC Tube
товару немає в наявності
товару немає в наявності