Продукція > TL5 > TL5001IDRG4
TL5001IDRG4
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl5001
Виробник:
на замовлення 3751 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TL5001IDRG4
Description: IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Transistor Driver, Mounting Type: Surface Mount, Function: Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 20kHz ~ 500kHz, Topology: Buck, Boost, Flyback, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3.6V ~ 40V, Supplier Device Package: 8-SOIC, Synchronous Rectifier: No, Control Features: Dead Time Control, Frequency Control, Output Phases: 1, Duty Cycle (Max): 100%, Clock Sync: No, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції TL5001IDRG4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TL5001IDRG4 TL5001IDRG4 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl5001 Description: IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 20kHz ~ 500kHz
Topology: Buck, Boost, Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3.6V ~ 40V
Supplier Device Package: 8-SOIC
Output Phases: 1
Duty Cycle (Max): 100%
Clock Sync: No
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
TL5001IDRG4 TL5001IDRG4 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl5001 Switching Controllers w/Wide Input Voltage Range