TL5001IP
TL5001IP Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl5001
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG CTRLR BUCK/BST/FLYBK 8DIP
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Output Type: Transistor Driver
Mounting Type: Through Hole
Function: Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 20kHz ~ 500kHz
Topology: Buck, Boost, Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3.6V ~ 40V
Supplier Device Package: 8-PDIP
Synchronous Rectifier: No
Control Features: Dead Time Control, Frequency Control
Output Phases: 1
Duty Cycle (Max): 100%
Clock Sync: No
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
на замовлення 1800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 208
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG CTRLR BUCK/BST/FLYBK 8DIP, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), Output Type: Transistor Driver, Mounting Type: Through Hole, Function: Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 20kHz ~ 500kHz, Topology: Buck, Boost, Flyback, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3.6V ~ 40V, Supplier Device Package: 8-PDIP, Synchronous Rectifier: No, Control Features: Dead Time Control, Frequency Control, Output Phases: 1, Duty Cycle (Max): 100%, Clock Sync: No, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TL5001IP TL5001IP Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl5001 DC/DC Cntrlr Single-OUT Step Down/Step Up 0.02A 500kHz 8-Pin PDIP Tube
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 187
TL5001IP TL5001IP Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl5001 Description: IC REG CTRLR BUCK/BST/FLYBK 8DIP
Packaging: Tube
Output Type: Transistor Driver
Mounting Type: Through Hole
Output Configuration: Positive
Topology: Buck, Boost, Flyback
Synchronous Rectifier: No
Output Phases: 1
Duty Cycle (Max): 100%
Clock Sync: No
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
на замовлення 278 шт:
Мінімальне замовлення: 2
TL5001IP TL5001IP Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl5001 Switching Controllers w/Wide Input Voltage Range
на замовлення 74 шт:
Мінімальне замовлення: 2
TL5001IP suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl5001
на замовлення 25 шт:
товару немає в наявності