TL5001IPSR
TL5001IPSR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl5001
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG CTRLR BCK/BOOST/FLYBK 8SO
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Output Type: Transistor Driver
Mounting Type: Surface Mount
Function: Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 20kHz ~ 500kHz
Topology: Buck, Boost, Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3.6V ~ 40V
Supplier Device Package: 8-SO
Output Phases: 1
Duty Cycle (Max): 100%
Clock Sync: No
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
на замовлення 24000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 237
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG CTRLR BCK/BOOST/FLYBK 8SO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width), Output Type: Transistor Driver, Mounting Type: Surface Mount, Function: Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 20kHz ~ 500kHz, Topology: Buck, Boost, Flyback, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3.6V ~ 40V, Supplier Device Package: 8-SO, Synchronous Rectifier: No, Control Features: Dead Time Control, Frequency Control, Output Phases: 1, Duty Cycle (Max): 100%, Clock Sync: No, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TL5001IPSR TL5001IPSR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl5001 DC/DC Cntrlr Single-OUT Step Down/Step Up 500kHz 8-Pin SOP T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 216
Мінімальне замовлення: 216
товару немає в наявності
товару немає в наявності
TL5001IPSR TL5001IPSR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl5001 Description: IC REG CTRLR BCK/BOOST/FLYBK 8SO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Transistor Driver
Mounting Type: Surface Mount
Output Configuration: Positive
Topology: Buck, Boost, Flyback
Supplier Device Package: 8-SO
Output Phases: 1
Duty Cycle (Max): 100%
Clock Sync: No
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
TL5001IPSR TL5001IPSR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl5001 Switching Controllers PWM CONTROLLER