TL5001MJGB
TL5001MJGB Texas Instruments
tl5001m.pdf
Виробник: Texas Instruments
DC/DC Cntrlr Single-OUT Step Down/Step Up 500kHz 8-Pin CDIP Tube
Написати відгук
Description: PWM CONTROLLER WITH WIDE INPUT R, Packaging: Tube, Package / Case: 8-CDIP (0.300", 7.62mm), Output Type: Transistor Driver, Mounting Type: Through Hole, Function: Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 20kHz ~ 500kHz, Topology: Boost, Buck, Flyback, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3.6V ~ 40V, Supplier Device Package: 8-CDIP, Synchronous Rectifier: No, Control Features: Dead Time Control, Frequency Control, Ramp, Soft Start, Output Phases: 1, Duty Cycle (Max): 100%, Clock Sync: No, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції TL5001MJGB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TL5001MJGB TL5001MJGB Виробник : Texas Instruments tl5001m.pdf DC/DC Cntrlr Single-OUT Step Down/Step Up 500kHz 8-Pin CDIP Tube
товару немає в наявності
Packaging: Tube
Package / Case: 8-CDIP (0.300", 7.62mm)
Output Type: Transistor Driver
Mounting Type: Through Hole
Function: Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 20kHz ~ 500kHz
Topology: Boost, Buck, Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3.6V ~ 40V
Supplier Device Package: 8-CDIP
Synchronous Rectifier: No
Control Features: Dead Time Control, Frequency Control, Ramp, Soft Start
Output Phases: 1
Duty Cycle (Max): 100%