TL5002ID
TL5002ID Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl5002
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG CTRLR BOOST/FLYBACK 8SOIC
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Transistor Driver
Mounting Type: Surface Mount
Function: Step-Up, Step-Up/Step-Down
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: Positive
Frequency - Switching: 20kHz ~ 500kHz
Topology: Boost, Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3.6V ~ 40V
Supplier Device Package: 8-SOIC
Output Phases: 1
Duty Cycle (Max): 100%
Clock Sync: No
Number of Outputs: 1
на замовлення 12172 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 214
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG CTRLR BOOST/FLYBACK 8SOIC, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Transistor Driver, Mounting Type: Surface Mount, Function: Step-Up, Step-Up/Step-Down, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Output Configuration: Positive, Frequency - Switching: 20kHz ~ 500kHz, Topology: Boost, Flyback, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3.6V ~ 40V, Supplier Device Package: 8-SOIC, Synchronous Rectifier: No, Control Features: Dead Time Control, Frequency Control, Output Phases: 1, Duty Cycle (Max): 100%, Clock Sync: No, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції TL5002ID
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TL5002ID suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl5002
TL5002ID TL5002ID Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl5002 DC/DC Cntrlr Single-OUT 500kHz 8-Pin SOIC Tube
товару немає в наявності
товару немає в наявності
TL5002ID TL5002ID Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl5002 Description: IC REG CTRLR BOOST/FLYBACK 8SOIC
Packaging: Tube
Output Type: Transistor Driver
Mounting Type: Surface Mount
Output Configuration: Positive
Topology: Boost, Flyback
Output Phases: 1
Duty Cycle (Max): 100%
Clock Sync: No
Number of Outputs: 1
TL5002ID TL5002ID Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl5002 Switching Controllers Voltage Tracking Termination Regulatr