TL750L10CDR
TL750L10CDR Texas Instruments
slvs017u.pdf
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG LINEAR 10V 150MA 8-SOIC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 2 mA
Voltage - Input (Max): 26V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-SOIC
Voltage - Output (Min/Fixed): 10V
Part Status: Active
PSRR: 65dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 0.6V @ 150mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity
Current - Supply (Max): 12 mA
на замовлення 502 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 10V 150MA 8-SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 150mA, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 2 mA, Voltage - Input (Max): 26V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 8-SOIC, Voltage - Output (Min/Fixed): 10V, Part Status: Active, PSRR: 65dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 0.6V @ 150mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity, Current - Supply (Max): 12 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 1826 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
TL750L10CDR Виробник : Texas Instruments slvs017u.pdf Positive Voltage Regulator, LDO, 10V, 0.15A, 4%, 0.6V dropout, 0?125°C   TL750L10CD ST+10 tl750l10cd
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 100 шт:
Мінімальне замовлення: 20
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 200 шт:
Мінімальне замовлення: 20
на замовлення 4 шт:
TL750L10CDR TL750L10CDR Виробник : Texas Instruments slvs017u.pdf LDO Regulator Pos 10V 0.15A 8-Pin SOIC T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
TL750L10CDR TL750L10CDR Виробник : Texas Instruments slvs017u.pdf Description: IC REG LINEAR 10V 150MA 8-SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 2 mA
Voltage - Input (Max): 26V
Number of Regulators: 1
Part Status: Active
PSRR: 65dB (120Hz)
Current - Supply (Max): 12 mA