TL750L10CLP
TL750L10CLP Texas Instruments
slvs017u.pdf
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG LINEAR 10V 150MA TO92-3
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Current - Output: 150mA
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 2 mA
Voltage - Input (Max): 26V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: TO-92-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 10V
PSRR: 65dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 0.6V @ 150mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity
Current - Supply (Max): 12 mA
на замовлення 19598 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 512
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 10V 150MA TO92-3, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA), Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Current - Output: 150mA, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 2 mA, Voltage - Input (Max): 26V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: TO-92-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 10V, Part Status: Active, PSRR: 65dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 0.6V @ 150mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity, Current - Supply (Max): 12 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TL750L10CLP TL750L10CLP Виробник : Texas Instruments slvs017u.pdf Description: IC REG LINEAR 10V 150MA TO92-3
Packaging: Bulk
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Current - Output: 150mA
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 2 mA
Voltage - Input (Max): 26V
Number of Regulators: 1
Part Status: Active
PSRR: 65dB (120Hz)
Current - Supply (Max): 12 mA
на замовлення 646 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Мінімальне замовлення: 3
TL750L10CLP slvs017u.pdf
TL750L10CLP TL750L10CLP Виробник : Texas Instruments slvs017u.pdf LDO Regulator Pos 10V 0.15A 3-Pin TO-92 Bulk
товару немає в наявності
товару немає в наявності