TL750L12CD
TL750L12CD Texas Instruments
slvs017u.pdf
Виробник: Texas Instruments
LDO Regulator Pos 12V 0.15A 8-Pin SOIC Tube
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 75
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEXAS INSTRUMENTS - TL750L12CD - LDO-Festspannungsregler, 13V bis 26V, 600mV Dropout, 12Vout, 150mAout, SOIC-8, Ausgang: Fest, Ausgangsstrom: 150, Nominelle feste Ausgangsspannung: 12, MSL: MSL 1 - unbegrenzt, Einstellbare Ausgangsspannung, max.: -, Bauform - LDO-Regler: SOIC, Betriebstemperatur, min.: 0, Einstellbare Ausgangsspannung, min.: -, Eingangsspannung, max.: 26, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, Eingangsspannung, min.: 13, Anzahl der Pins: 8, Produktpalette: 12V 150mA LDO Voltage Regulators, Dropout-Spannung Vdo: 600, Betriebstemperatur, max.: 125, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TL750L12CD TL750L12CD Виробник : Texas Instruments slvs017u.pdf Description: IC REG LINEAR 12V 150MA 8SOIC
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 2 mA
Voltage - Input (Max): 26V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-SOIC
Voltage - Output (Min/Fixed): 12V
PSRR: 65dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 0.6V @ 150mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity
Current - Supply (Max): 12 mA
на замовлення 2418 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 283
TL750L12CD TL750L12CD Виробник : Texas Instruments slvs017u.pdf LDO Regulator Pos 12V 0.15A 8-Pin SOIC Tube
Мінімальне замовлення: 242
Мінімальне замовлення: 242
TL750L12CD TL750L12CD Виробник : Texas Instruments slvs017u.pdf LDO Voltage Regulators 12V 150mA LDO A 595-TL750L12CDR
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Tube
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 2 mA
Voltage - Input (Max): 26V
Number of Regulators: 1
Part Status: Active
PSRR: 65dB (120Hz)
Current - Supply (Max): 12 mA
Мінімальне замовлення: 3
TL750L12CD TL750L12CD Виробник : TEXAS INSTRUMENTS slvs017u.pdf Description: TEXAS INSTRUMENTS - TL750L12CD - LDO-Festspannungsregler, 13V bis 26V, 600mV Dropout, 12Vout, 150mAout, SOIC-8
Ausgang: Fest
Ausgangsstrom: 150
Nominelle feste Ausgangsspannung: 12
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
Einstellbare Ausgangsspannung, max.: -
Bauform - LDO-Regler: SOIC
Betriebstemperatur, min.: 0
Einstellbare Ausgangsspannung, min.: -
Eingangsspannung, max.: 26
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Eingangsspannung, min.: 13
Anzahl der Pins: 8
Produktpalette: 12V 150mA LDO Voltage Regulators
Dropout-Spannung Vdo: 600
Betriebstemperatur, max.: 125
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
TL750L12CD Виробник : Texas Instruments slvs017u.pdf Positive Voltage Regulator, LDO, 12V, 0.15A, 4%, 0.6V dropout, 0?125°C TL750L12CDR TL750L12CD ST+12 tl750l12cd
кількість в упаковці: 25 шт
на замовлення 31 шт:
Мінімальне замовлення: 25
товару немає в наявності