TL750L12CDG4
TL750L12CDG4 Texas Instruments
tl751l12.pdf
Виробник: Texas Instruments
Description: IC REG LDO 12V 0.15A 8SOIC
на замовлення 9975 шт:
Написати відгук
LDO Voltage Regulators Single Output LDO 150mA.
Інші пропозиції TL750L12CDG4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TL750L12CDG4 TL750L12CDG4 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=26&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Ftl750l LDO Voltage Regulators Single Output LDO 150mA