TL750L12CDR
TL750L12CDR Texas Instruments
slvs017u.pdf
Виробник: Texas Instruments
LDO Regulator Pos 12V 0.15A 8-Pin SOIC T/R
на замовлення 2470 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 291
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 12V 150MA 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 150mA, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 2 mA, Voltage - Input (Max): 26V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 8-SOIC, Voltage - Output (Min/Fixed): 12V, Part Status: Active, PSRR: 65dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 0.6V @ 150mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity, Current - Supply (Max): 12 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TL750L12CDR TL750L12CDR Виробник : Texas Instruments slvs017u.pdf Description: IC REG LINEAR 12V 150MA 8SOIC
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 2 mA
Voltage - Input (Max): 26V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 8-SOIC
Voltage - Output (Min/Fixed): 12V
PSRR: 65dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 0.6V @ 150mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity
Current - Supply (Max): 12 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 389
TL750L12CDR TL750L12CDR Виробник : Texas Instruments slvs017u.pdf LDO Regulator Pos 12V 0.15A 8-Pin SOIC T/R
Мінімальне замовлення: 332
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 150mA
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 2 mA
Voltage - Input (Max): 26V
Number of Regulators: 1
Part Status: Active
PSRR: 65dB (120Hz)
Current - Supply (Max): 12 mA
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 939 шт:
Мінімальне замовлення: 3
TL750L12CDR Виробник : TI slvs017u.pdf 95
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Current - Output: 150mA
Current - Quiescent (Iq): 2 mA
Voltage - Input (Max): 26V
Part Status: Active
PSRR: 65dB (120Hz)
Current - Supply (Max): 12 mA