TL8A0107M6R3C
TL8A0107M6R3C Vishay Sprague
tl8.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 100UF 20% 6.3V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.1Ohm
Manufacturer Size Code: A0
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 110000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - TL8A0107M6R3C - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, MICROTAN®, 100 µF, 6.3 V, 1206 [Metrisch 3216], ± 20%, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1206 [Metrisch 3216], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1.1ohm, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Kapazität: 100µF, Spannung (DC): 6.3V, Rippelstrom: 220mA, Produktpalette: MICROTAN TL8 Series, Hersteller-Größencode: A0, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TL8A0107M6R3C TL8A0107M6R3C Виробник : VISHAY tl8.pdf Description: VISHAY - TL8A0107M6R3C - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, MICROTAN®, 100 µF, 6.3 V, 1206 [Metrisch 3216], ± 20%
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1206 [Metrisch 3216]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1.1ohm
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Kapazität: 100µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 220mA
Produktpalette: MICROTAN TL8 Series
Hersteller-Größencode: A0
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
TL8A0107M6R3C TL8A0107M6R3C Виробник : Vishay Sprague tl8.pdf Description: CAP TANT 100UF 20% 6.3V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: A0
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Мінімальне замовлення: 3
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1mm
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Kapazität: 100µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 220mA
Hersteller-Größencode: A0
productTraceability: No
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 7
TL8A0107M6R3C TL8A0107M6R3C Виробник : Vishay / Sprague tl8.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 100uF 6.3Volts 20% A0 Case Molded