Продукція > VISHAY > TL8A0227M004C
TL8A0227M004C
TL8A0227M004C Vishay
id-7841539-tl8.pdf
Виробник: Vishay
Cap Tant Solid 220uF 4V A0 CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1mm) Inward L SMD 3216 7 Ohm 125°C T/R
на замовлення 60000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 220UF 20% 4V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 7Ohm, Manufacturer Size Code: A0, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TL8A0227M004C TL8A0227M004C Виробник : Vishay id-7841539-tl8.pdf Cap Tant Solid 220uF 4V A0 CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1mm) Inward L SMD 3216 7 Ohm 125°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 294
Мінімальне замовлення: 16
TL8A0227M004C TL8A0227M004C Виробник : Vishay Sprague tl8.pdf Description: CAP TANT 220UF 20% 4V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 7Ohm
Manufacturer Size Code: A0
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: A0
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V
Мінімальне замовлення: 3
TL8A0227M004C TL8A0227M004C Виробник : Vishay / Sprague tl8.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 4Volts 20% A0 Case Molded