TL8W9105M016C
TL8W9105M016C Vishay Sprague
tl8.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 1UF 20% 16V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 12Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: W9
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 21000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 1UF 20% 16V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 12Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: W9, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TL8W9105M016C TL8W9105M016C Виробник : Vishay / Sprague tl8.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 1uF 16volts 20%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
TL8W9105M016C TL8W9105M016C Виробник : Vishay Sprague tl8.pdf Description: CAP TANT 1UF 20% 16V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: W9
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 16 V