TL8W9226M010C
TL8W9226M010C Vishay Sprague
tl8.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 22UF 20% 10V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 10Ohm
Manufacturer Size Code: W9
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 12000 шт:
Написати відгук
Description: VISHAY - TL8W9226M010C - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 22 µF, 10 V, 0805 [Metrisch 2012], ± 20%, 10 ohm, W9, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 0.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0805 [Metrisch 2012], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 10ohm, Produktlänge: 2mm, euEccn: NLR, Kapazität: 22µF, Spannung (DC): 10V, Rippelstrom: 84mA, Produktpalette: MICROTAN TL8 Series, Hersteller-Größencode: W9, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TL8W9226M010C TL8W9226M010C Виробник : VISHAY VISH-S-A0025511218-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - TL8W9226M010C - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 22 µF, 10 V, 0805 [Metrisch 2012], ± 20%, 10 ohm, W9
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 0.9mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0805 [Metrisch 2012]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 10ohm
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 10V
Rippelstrom: 84mA
Produktpalette: MICROTAN TL8 Series
Hersteller-Größencode: W9
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 0.9mm
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
Kapazität: 22µF
Spannung (DC): 10V
Rippelstrom: 84mA
Hersteller-Größencode: W9
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 17
TL8W9226M010C TL8W9226M010C Виробник : Vishay Sprague tl8.pdf Description: CAP TANT 22UF 20% 10V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: W9
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 10 V
Мінімальне замовлення: 6
TL8W9226M010C TL8W9226M010C Виробник : Vishay / Sprague tl8.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 10Volts 20% W9 Case Molded