TLD5S12AH
TLD5S12AH Taiwan Semiconductor
pdf.php?pn=TLD5S12AH
Виробник: Taiwan Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 3600W, 14V, 5%, Unidirectional, TVS
на замовлення 750 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO218AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 181A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V, Supplier Device Package: DO-218AB, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V, Power - Peak Pulse: 2800W (2.8kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції TLD5S12AH
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 181A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V
Supplier Device Package: DO-218AB
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V
Power - Peak Pulse: 2800W (2.8kW)
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1