TLD5S15AH
TLD5S15AH Taiwan Semiconductor Corporation
TLD5S10AH SERIES_D2103.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO218AB
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 148A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V
Supplier Device Package: DO-218AB
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V
Power - Peak Pulse: 2800W (2.8kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Написати відгук
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO218AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 148A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V, Supplier Device Package: DO-218AB, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V, Power - Peak Pulse: 2800W (2.8kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції TLD5S15AH
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1