TLD5S20AH
TLD5S20AH Taiwan Semiconductor
TLD5S10AH SERIES_D2103.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 3600W, 23.4V, 5%, Unidirectional, TVS
на замовлення 750 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO218AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 111A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20V, Supplier Device Package: DO-218AB, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 22.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32.4V, Power - Peak Pulse: 2800W (2.8kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції TLD5S20AH
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 111A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20V
Supplier Device Package: DO-218AB
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 22.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32.4V
Power - Peak Pulse: 2800W (2.8kW)
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1