TLD6S26AH
TLD6S26AH Taiwan Semiconductor
TLD6S10AH SERIES_D2103.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 4600W, 30.4V, 5%, Unidirectional, TVS
Написати відгук
Description: TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO218AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 106A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V, Supplier Device Package: DO-218AB, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 28.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V, Power - Peak Pulse: 3600W (3.6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції TLD6S26AH
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 106A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V
Supplier Device Package: DO-218AB
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 28.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V
Power - Peak Pulse: 3600W (3.6kW)
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1