TLD6S43AH
TLD6S43AH Taiwan Semiconductor
pdf.php?pn=TLD6S43AH
Виробник: Taiwan Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 4600W, 50.3V, 5%, Unidirectional, TVS
Написати відгук
Description: TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO218AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 66A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 43V, Supplier Device Package: DO-218AB, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 47.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 69.4V, Power - Peak Pulse: 3600W (3.6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції TLD6S43AH
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 66A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 43V
Supplier Device Package: DO-218AB
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 47.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 69.4V
Power - Peak Pulse: 3600W (3.6kW)
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1