TLD8S12AH
TLD8S12AH Taiwan Semiconductor
TLD8S10AH SERIES_E2310.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 6600W, 14V, 5%, Unidirectional, TVS
на замовлення 709 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO218AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 332A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V, Supplier Device Package: DO-218AB, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V, Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції TLD8S12AH
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 332A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V
Supplier Device Package: DO-218AB
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V
Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1