TLD8S17AH
TLD8S17AH Taiwan Semiconductor
TLD8S10AH SERIES_D2103.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 6600W, 19.9V, 5%, Unidirectional, TVS
на замовлення 750 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO218AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: Automotive, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 239A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V, Supplier Device Package: DO-218AB, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 18.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.6V, Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: Automotive
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 239A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V
Supplier Device Package: DO-218AB
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 18.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.6V
Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
на замовлення 494 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Type: Zener
Applications: Automotive
Unidirectional Channels: 1