TLD8S20CAH
TLD8S20CAH Taiwan Semiconductor Corporation
TLD8S10AH SERIES_E2310.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: 6600W, 23.35V, 5%, BIDIRECTIONAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-218AB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 204A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20V
Supplier Device Package: DO-218AB
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 22.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32.4V
Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 750
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 6600W, 23.35V, 5%, BIDIRECTIONAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 204A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20V, Supplier Device Package: DO-218AB, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 22.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32.4V, Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLD8S20CAH TLD8S20CAH Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation TLD8S10AH SERIES_E2310.pdf Description: 6600W, 23.35V, 5%, BIDIRECTIONAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-218AB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
TLD8S20CAH TLD8S20CAH Виробник : Taiwan Semiconductor TLD8S10AH SERIES_E2310.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 6600W, 23.35V, 5%, Bidirectional, TVS