TLD8S22AH
TLD8S22AH Taiwan Semiconductor Corporation
TLD8S10AH SERIES_E2310.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO218AB
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 186A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V
Supplier Device Package: DO-218AB
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V
Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW)
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 2250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 750
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO218AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-218AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 186A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V, Supplier Device Package: DO-218AB, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 24.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V, Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
TLD8S22AH TLD8S22AH Виробник : Taiwan Semiconductor TLD8S10AH SERIES_E2310.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 6600W, 25.7V, 5%, Unidirectional, TVS