TLD8S24AH
TLD8S24AH TAIWAN SEMICONDUCTOR
3256612.pdf
Виробник: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Description: TAIWAN SEMICONDUCTOR - TLD8S24AH - TVS-Diode, Unidirektional, 24 V, 38.9 V, DO-218AB, 2 Pin(s)
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: DO-218AB
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Durchbruchspannung, min.: 26.7V
Qualifikation: AEC-Q101
Durchbruchspannung, max.: 29.5V
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 24V
euEccn: NLR
Spitzenimpulsverlustleistung: 6.6kW
TVS-Polarität: Unidirektional
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 175°C
Klemmspannung, max.: 38.9V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)
на замовлення 548 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAIWAN SEMICONDUCTOR - TLD8S24AH - TVS-Diode, Unidirektional, 24 V, 38.9 V, DO-218AB, 2 Pin(s), tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: DO-218AB, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Durchbruchspannung, min.: 26.7V, Qualifikation: AEC-Q101, Durchbruchspannung, max.: 29.5V, usEccn: EAR99, Sperrspannung: 24V, euEccn: NLR, Spitzenimpulsverlustleistung: 6.6kW, TVS-Polarität: Unidirektional, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 175°C, Klemmspannung, max.: 38.9V, SVHC: No SVHC (27-Jun-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TLD8S24AH TLD8S24AH Виробник : TAIWAN SEMICONDUCTOR 3256612.pdf Description: TAIWAN SEMICONDUCTOR - TLD8S24AH - TVS-Diode, Unidirektional, 24 V, 38.9 V, DO-218AB, 2 Pin(s)
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: DO-218AB
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q101
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 24V
euEccn: NLR
TVS-Polarität: Unidirektional
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: -
Klemmspannung, max.: 38.9V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)
на замовлення 548 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 170A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: DO-218AB
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V
Power - Peak Pulse: 6600W (6.6kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 231 шт:
Мінімальне замовлення: 2
TLD8S24AH TLD8S24AH Виробник : Taiwan Semiconductor TLD8S10AH SERIES_E2310.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 6600W, 28.1V, 5%, Unidirectional, TVS
Мінімальне замовлення: 2
Type: Zener
Unidirectional Channels: 1